قوانین

کوکـین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی کوکین به دقت ملاحظه فرمایید:

استفاده از تمام خدمات الکترونیک ‏اپلیکیشن و وب سایت کوکین و به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه ی استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات کوکین می باشد. استفاده از خدمات کوکین به هر نحو بدون مطالعه و قبول کلیه قوانین آن غیر مجاز بوده و مسئولیت هر گونه عواقب ناشی از این بی اطلاعی بر عهده کاربر می باشد.

قوانین و مقررات کوکین همواره با هدف ارائه خدمات بهتر و مطمئن تر بروز خواهد شد. هر كاربر کوکین تأیید می نماید كه همواره صفحه قوانین و مقررات را مطالعه نموده و كلیه شرایط را پذیرفته است.

اگر شما کاربری را می شناسید که این قوانین را نقض می کند، می توانید با گزارش کردن کاربر و نوع تخلف، کوکین را آگاه سازید. لطفا توجه داشته باشید که تمامی تصمیمات بر عهده کوکین خواهد بود.

نظرات و پیشنهادات شما از اهمیت زیادی برخوردار است و ما بی صبرانه منتظر دریافت نظرات شما هستیم. در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد با ما از طریق کانال های مختلف ارتباطی تماس بگیرید!

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کوکین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ و خدمات کوکین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، اقدام به استفاده از تمامی خدمات کوکین مینماید.

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات کوکین استفاده می‏‌کنید، شما موافقت می‌‏کنید که کوکین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه، امکان دارد کوکین برای اعضای اپلیکیشن پیامک ارسال نماید.

کوکین همواره تلاش می كند كه از بهترین تكنولوژی ها و زیرساخت های قابل دسترسی در ایران جهت ارائه خدمات بهره گیرد اما تعهدی در قبال كاركرد صحیح زیرساخت های ارتباطی از جمله اختلالات ناشی از قعطی اینترنت، ارسال پیامك و سایر زیرساخت ها ندارد.

استفاده از سرویس ها و خدمات

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه درخواست های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

باتوجه به عرضه خدمات برای كلیه گروه های سنی، کوکین كنترل و محدودیتی استفاده بر روی گروه های سنی ندارد و مسئولیت كامل استفاده از این اپلیکیشن و رعایت موارد اخلاقی و انظباطی به عهده كاربران خواهد بود.

کوکین میتواند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جانب کاربران حساب کاربری وی را مسدود نماید.

نقدها، نظرها، ارتباطات

کوکین ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل کوکین نیستند و این شرکت هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. کوکین این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های کوکین لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از برنامه اداره می‌کنند، بنابراین کوکین نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده دراپلیکیشن کوکین باشد، خود برعهده خواهید داشت.

قوانین ارسال نظرات

خواهشمندیم در هنگام ثبت نظرات خود به موارد زیر توجه فرمایید.

  • از ارسال نظرات توهین آمیز خودداری فرمایید.
  • ارسال نظرات تبلیغاتی ممنوع می باشد.
  • ارسال و تبادل شماره تماس و هرگونه اطلاعات ارتباطی دیگری در نظرات ممنوع می باشد.
  • ارسال نظرات سیاسی و مذهبی در نظرات ممنوع می باشد.
  • ارسال اطلاعات و دعوت به شبکه های اجتماعی و برنامه های چت ممنوع می باشد.
  • ارسال نظرات خارج از موضوع مانند مسائل شخصی و خانوادگی ممنوع می باشد.
  • نظرات خلاف قوانین کوکین تایید نخواهد شد. در صورت اصرار کاربر به ثبت نظرات خلاف قوانین، کوکین مجاز به غیرفعال کردن کاربر خواهد بود.

دسترسی ها

  • دسترسی Memory و Cache جهت دریافت تصاویر غذاها و دستورپخت های ویدیویی دریافت شده است
  • دسترسی READ_PHONE_STATE جهت دریافت اطلاعات کمکی و نمایش محتوای مرتبط دریافت شده است.
  • جهت نمایش تبلیغات ممکن است google advertising id شما ذخیره شود.